NAJTAŃSZE DUOPACKI, ABONAMENT RODZINNY

Oferty rodzinne  występują w głównych wiodących sieciach Play, T-mobile, Orange oraz dodatkowo duopack w Nju Mobile jednak nie wszędzie możemy dobrać ofertę typowo dla dwóch osób, taka występuję tylko w nju mobile i play. Jeśli zależałoby nam na abonamencie rodzinnym w innej sieci to musielibyśmy skorzystać z oferty dla 3 ( t-mobile) lub 4 osób (orange ). Ewentualnie zostaje nam standardowa oferta, którą kupujemy po prostu dwa razy.

Oferta rodzinna w Nju mobile:

Jeżeli nie dzwonimy do sieci stacjonarnych i nie wysyłamy smsów to tak tanio jeszcze nigdy nie było 😉

nju-mobile

Rozmowy i internet za 14 zł na osobę

 • BEZ LIMITU ROZMOWY DO WSZYSTKICH SIECI KOMÓRKOWYCH
 • 1 GB INTERNETU

Link do oferty tutaj.

 

W ofercie tej nie ma sms, mms czy sieci stacjonarnych, jednak to co wyróżnia sieć to maksymalne opłaty jakie możemy ponieść za usługi, czyli za stacjonarne zapłacimy maksymalnie 10 zł a za sms, mms maksymalne 9 zł. Uważam, że jest to bardzo sprawiedliwe, gdyż nie ma wtedy sytuacji w której obudzimy się jakiegoś pięknego poranka z rachunkiem w kwocie 100 czy 200 zł.

Co do internetu to firma oferuje usługę im dłużej tym lepiej dzięki czemu po 6 m-cach dostaniemy 2 razy więcej internetu, po 12 m-cach 2,5 razy więcej a po 24 m-cach 3 razy więcej.

Czyli oferta idealna dla osób mało piszących sms, mms i korzystających z internetu czasami.

Kolejna z ofert nju to:

 

nju-mobile

Wszystko komórkowe za 19 zł na osobę 😉

 • BEZ LIMITU ROZMOWY DO WSZYSTKICH SIECI KOMÓRKOWYCH
 • BEZ LIMITU SMS, MMS
 • 10 GB INTERNETU

 

 

Dla osób dzwoniących często do sieci stacjonarnych koszt na osobę to 24 zł ( + 10 zł łącznie za stacjonarne )

Link do oferty tutaj.

Opcja polecana przeze mnie dla wszystkich, gdyż nawet pakiet internetowy jest już spory, choć należy pamiętać, że dzielony jest on między dwie osoby korzystające z oferty, więc jeśli zużywasz bardzo dużo internetu masz jeszcze trzecią opcję:

nju-mobile

Jeden na wszystko za 24 zł na osobę 😉

 • BEZ LIMITU ROZMOWY DO WSZYSTKICH SIECI KOMÓRKOWYCH
 • BEZ LIMITU ROZMOWY DO SIECI STACJONARNYCH
 • BEZ LIMITU SMS, MMS
 • 13 GB INTERNETU

Link do oferty tutaj.

Każda z ofert dotyczy abonamentów rodzinyych, jednak w nju mobile kończy to się na duo packu, gdyż nie możemy dobrać więcej niż jednego numeru dodatkowego, ale możemy te podwójne pakiety powielać, będzie nam jedynie przychodzić na każde dwa numery osobna faktura, np. przy 4 osobach mamy dwie osobne faktury na kwotę 48 zł ( ze stacjonarnymi ) lub 38 zł bez.

Wadą oferty jest to, że internet jest wspólny czyli pakiet 10 GB, 13 GB tak jak wcześniej już pisałam dzielony jest na dwie osoby, a nie każdy ma po 10 GB. Zgodnie z zasadą kto pierwszy ten lepszy nie podzielimy tu sprawiedliwie po 5 GB, ale z drugiej strony jak jedna osoba nie korzysta z internetu to druga ma całe 10 GB dla siebie. Dodatkowo należy pamiętać, że oferta jest tylko dla osób prywatnych, nie podpiszemy tych umów na firmę.

I na koniec jedyna niepowtarzalna zaleta, której do tej pory nie wprowadziła żadna główna sieć to: umowa na czas nieokreślony- kiedy chcesz wtedy wypowiadasz.

Jeśli potrzebujesz pomocy w kolejnych krokach zamawiania oferty, to  ten wpis może Ci w tym pomóc: tutaj masz opis co pokolei wybierać przy składaniu zamówienia.

Ważne: jeśli chcesz przenieść numer to po wpisaniu numeru telefonu przychodzi sms z weryfikacyjnym kodem, ktory musisz przepisać w puste okienko wcisnąc zatwierdz a następnie wybrać okres w jakim ma zostać przeniesiony numer:

 • z zachowaniem okresu wypowiedzenia: w sytuacji kiedy twoja umowa na abonament juz wygasla i tak tylko trwa z miesiaca na miesiac
 • na koniec promocji: jeśli twoja umowa konczy sie za ponad miesiąc

I co ważne nigdy przy przeniesieniu numeru nie skladaj wypowiedzenia u dotychczasowego operatora.

SKORZYSTAJ  Z OFERTY

 

Oferta rodzinna duopack w Play

Bez limitu dopobrane wszystkich 22,50 zł

 • BEZ LIMITU ROZMOWY DO WSZYSTKICH SIECI KOMÓRKOWYCH I STACJONARNYCH
 • 5 GB INTERNETU

 

Link do strony tutaj.

Warunkiem tej oferty jest również przeniesienie jednego z numerów do sieci Play, myśle, że to nie problem można nawet kupić starter w innej sieci zarejestrowac i go przenieść jeśli chcemy nowy numer. Oferta wypada gorzej od nju mobile i jeszcze by dostać taką cenę umowę musimy podpisać na 24 m-ce, przy 12 m-cach abonament wzrasta do 35 zł.

Bez limitu dopobrane wszystkich 37,50 zł

 • BEZ LIMITU ROZMOWY DO WSZYSTKICH SIECI KOMÓRKOWYCH I STACJONARNYCH
 • BEZ LIMITU SMS, MMS
 • 15 GB INTERNETU ŁĄCZNIE DO PODZIAŁU

 

 

 

Sytuacja w tym przypadku przedstawia się podobnie do nju mobile tutaj w duopacku mamy łączny pakiet 15 GB dla dwóch osób, po przekroczeniu limitu prędkość zwalnia do 1mb/s, to co jest plusem to dodatkowo dostajemy kartę internetową gdzie za każde wykorzystane 10 GB płacimy 10 zł, a jak nie korzystamy to nie płacimy- dobra opcja dla osób potrzebujących dodatkowo internetu.

SKORZYSTAJ Z OFERTY

 

Jeśli chodzi o zalety to na pewno plusem jest to, że mamy punkt stacjonarny w sytuacji konieczności np. wymiany karty bądź wyjaśnienia jakiś opłat a nie lubimy kontaktować się tylko telefonicznie. Przy przeniesieniu numeru również wybieramy odpowiednie opcję tak jak opisałam powyżej przy nju mobile.

Oczywiscie opis ten jest tylko moja subiektywna oceną, nie jest to zadna reklama ;p jesli znalazles gdzies dobra oferte podziel się ze mna a przekaze dalej ;P

Dodaj komentarz

Więcej w Która sieć, Promocje, rabaty, okazje
8923338801182
DOUGLAS RABAT 20 % NA WSZYSTKIE POLSKIE MARKI

Na stronie Douglas.pl przy zamówieniu produktów polskich marek możemy uzyskać rabat 20 %, wystarczy w koszyku wpisać kod: POLSKA11. Link do...

jackets-428622_640
KURTKI ZIMOWE ZA MNIEJ NIŻ 200 ZŁ

Wyprzedaże jeszcze nie ruszyły a na dworze przymrozki, więc postanowiłam zrobić przegląd zimowych kurtek do kwoty 200 zł. Oczywiście ciężko...

9a8f6076dd43e3766cb255588f8a2040
5.10.15 rabaty do 40 % na kolekcje jesien / zima

Rabat 10 % przy zakupie 2 sztuk, 30 % przy 3 i 40 % przy 4 sztukach. Rabat jest już...

Zamknij