Kolejna zmiana opłat… dotyczy posiadanych kont w BZ WBK

Idąc za śladem Alior Banku zmiany w opłatach wprowadza również BZ WBK. Zmiana ta wejdzie w życie z dniem 01.02.2015 a dotyczy głównie:

1. Konto Avocado

Konto to było zakładane w sieci plus i wiązało się z dodatkowymi rabatami na posiadany abonament. Bank wprowadza opłatę za prowadzenie tego konta z 0 zł przy wpływach na konto powyżej 1000 zł na bez względu na wysokość wpływów. Dodatkowo oplata za kartę zmienia się na 5 zł z 3 zł a darmowe wszystkie bankomaty w kraju znikają i będą tylko darmowe bankomaty BZ WBK. Konto można zmienić na konto 123.

2. Zmiana opłaty za kartę MasterCard Omni

Karta będzie płatna w kwocie 7 zł zamiast 0 zł, zmianą na plus są darmowe wszystkie bankomaty– wcześniej były darmowe tylko BZ WBK i PKO BP. Można ją zmienić na Visa Sol, karta bezpłatna przy 5 transakcjach miesięcznie jednak darmowe są tylko bankomaty BZ WBK

3. Konto24 walutowe

Bank wprowadza opłatę za konto w kwocie 2 podstawowych jednostek monetarnych danej waluty, dla kont w euro jest to 2 EUR, opłata nie zostanie pobrana, w przypadku gdy średnie saldo rachunku w miesiącu wyniesie 20 jednostek monetarnych np. 20 EUR.

1 Komentarz

  • likwidujący konto w M-banku pisze:

    Z trym M-bankiem to jest trochę inaczej, karta kredytowa wcale nie jest darmowa I KOSZTUJE 260 PLN a za darmo jest dopiero wtedy, gdy dokonamy nią co najmniej 20 transakcji miesięcznie. Podobnie konto wtedy dopiero jest darmowe, gdy comiesięczna , stała wpłata wynosi co najmniej 5000 PLN.-inaczej trzeba zapłacić 19,50. To w ogóle w chwili obecnej jest najmniej przyjazny bank.

Dodaj komentarz

Więcej w Który bank
Zmiana tabeli opłat w Alior Banku czyli po co przepłacać…

Posiadacie konto w Alior Banku? Uczulam wszystkich na zmiany wprowadzone przez Alior Bank dotyczące opłat za prowadzenie konta. Dlatego też...

Zamknij