Karta Citibanku z prezentem tablet Lenovo lub telefon Samsung i premia 240 zł

 

Idealny prezent na święta? 🙂 Chociaż warunki bardziej wyśrubowane w porównaniu z poprzednimi promocjami Citi. Do zdobycia tablet Lenovo TAB 2 A7–30 lub telefon Samsung Galaxy J1 i dodatkowo możliwość uzyskania premii 240 zł.

Jak skorzystać z promocji?

– należy wysłać zgłoszenie chęci udziału w promocji poprzez formularz kontaktowy,

– następnie skontaktuję się z nami konsultant banku w celu zweryfikowania i złożenia zlecenia.

Jakie są warunki?

– nie możesz posiadać karty kredytowej w citi od 01.01.2013 r,

– w ciągu 90 dni od dnia podpisania umowy należy wykonać płatność kartą na kwotę min. 4000 zł,

– należy aktywować kartę i zalogować się do citi online w ciągu 30 dni.

Nagroda Gwarantowana to tablet Lenovo TAB 2 A7–30 lub telefon Samsung Galaxy J1

 

CITI_telefon-tablet_750x200v2

Dodatkowe informacje:

– składamy  np. tutaj wniosek o kartę kredytową

– aby konsultant zweryfikował nas pozytywnie należy mieć  ukończone min. 21 lat, dochód netto min. 1200 zł, w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą okres jej prowadzenia min. 2 lata.

-podczas rozmowy z konsultantem należy poinformować go, że chodzi nam o tą promocję z tabetem czy telefonem, wtedy konsultant zawnioskuje dla nas o kartę Word MasterCard, dodatkowo dobrze jest poinformować o rezygnacji z citiphone, tak aby nie ponosić dodatkowej opłaty w kwocie 6 zł

– następnie dzwoni do nas kurier z którym umawiamy się na podpisanie umowy, kurierowi wręczamy dokument potwierdzający nasz dochód na który umówiliśmy się z konsultantem, możne to być ksero pitu 11 za rok 2014, zaświadczenie o zatrudnieniu, umowa o pracę, rmua za ostatnie 3 miesiące, wyciąg z rachunku z wpływami wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące

– po spełnieniu warunków w pierwszym tygodniu następnego miesiąca otrzymamy informację mailową o przydzieleniu nagrody, tablet czy telefon otrzymujemy w ciągu 30 dni.

Uwaga:

Karta ta kosztuje 18 zł miesięcznie, dlatego też z uwagi na brak zapisów lojalnościowych, aby utrzymywać kartę konkretny czas, można więc po otrzymaniu nagrody zrezygnować z niej, możemy zrobić to na infolinii ( gdzie najczęściej znoszą wtedy opłatę za kartę ), w placówce banku, listownie, poprzez CitiOnline.

 

ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘ

Z kolei, aby otrzymywać premię pieniężną w kwocie 240 zł musielibyśmy zdecydować się na zostawienie karty na dłuższy okres bowiem premia wypłacana jest w transzach po 20 zł przez 12 kolejnych miesięcy.
Aby ją uzyskać należy również spełnić dodatkowe warunki:
  • raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej banku
  • raz w miesiącu dokonać co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą
Premie będą wypłacane przez okres 12 miesięcy od daty podpisania przez bank umowy o kartę i będą trafiać na rachunek karty w terminie 30 dni od końca miesiąca, w którym spełnisz powyższe warunki. Patrząc jednak na to, że karta kosztuję 18 zł miesięcznie ( pierwsze 4 miesiące opłat za kartę możemy pokryć z uzyskanych punktów payback, więc jedynie w tym terminie warto korzystać z bonusu 20 zl miesięcznie)

 

Dodaj komentarz

Więcej w Który bank
karty_1
Jakie konto dla młodych? Getin UP Free

Nowe konto w ofercie Getin Banku. Konto skierowane jest do osób młodych, w wieku od 18 do 28 roku życia....

ID-100249530
Zarob z Citibank – 400 zł, 800 zł … #wrzesien 2015

Kolejna promocja Citibanku dotycząca kart kredytowych, tym razem bank docenia również stałych klientów korzystających z kart kredytowych banku. Do zgarnięcia...

best-credit-cards-citi-simplicity
Darmowa karta kredytowa – Citi Simplicity

Po co nam jest karta kredytowa? Najczęściej traktujemy ją jako tzw. koło ratunkowe w sytuacji gdy zabraknie nam gotówki na...

Zamknij