Jakie konto dla młodych? Getin UP Free

karty_1

Nowe konto w ofercie Getin Banku.

Konto skierowane jest do osób młodych, w wieku od 18 do 28 roku życia.


Warunki:

* 0 zł za prowadzenie konta,

* 0 zł za kartę do konta,

* darmowe wypłaty z bankomatów Euronet i PlanetCash,

* darmowe przelewy internetowe, sms, email, facebook.

 

Jakie dodatki:

*Bank oferuje nam 10 % zniżki do Cinema City ( do 06.09.2016r) dotyczy to również płatności w strefie gastronomicznej kina.

* Dodatkowo dostajemy 3 % miesięcznie dodatku do stypendium naukowego i socjalnego ( pierwszy miesiąc 50 zł plus bonus 3 %, następnie 3 % przez łącznie 9 m-cy )

Aby uzyskać zwrot 3% wpływającego stypendium należy wyrazić wszystkie zgody marketingowe oraz dokonać płatności kartą w miesiącu na kwotę 100 zł.

* Do wyboru mamy różne wzory kart, nasza legitymacja studencka może nam również służyć jako karta płatnicza, wystarczy ustawić taka funkcję na infolinii banku.

 

LINK DO WNIOSKU O KONTO

 

 

Komentarzy: 4

 • ola pisze:

  No te zwroty i rabat do kina bardzo do mnie przemawia. A do tego reklamy mega. W końcu znalazł się bank któy postawił na humor- super!

 • danka pisze:

  jak dla mnie świetna oferta. nie tylko praktycznie wszystko za free, a do tego też dorzucają się do stypendium i mam zniżkę do cinema city. fajnie, że getin up free jest ofertą specjalnie dla studentów 🙂

 • mewa pisze:

  też w końcu założyłam to konto 😉 poprzednie za dużo mi kasy zżerało. a tu dodatkowo mam kartę do bankomatu razem z legitką czyli 2 w 1. no i wybór szaty graficznej kart tak duży jak nigdzie indziej.

 • dedal pisze:

  moją uwagę zwróciły reklamy tego konta, najlepsza była z lakierem do włosów 😉 nie płacę nic za przelewy, także przez facebooka, za bankowość mobilną ani wypłaty z bankomatów. a kartę mam z napisem, który się wyróżnia 😀 w sam raz konto dla mnie!

Dodaj komentarz

Więcej w Który bank
ID-100249530
Zarob z Citibank – 400 zł, 800 zł … #wrzesien 2015

Kolejna promocja Citibanku dotycząca kart kredytowych, tym razem bank docenia również stałych klientów korzystających z kart kredytowych banku. Do zgarnięcia...

best-credit-cards-citi-simplicity
Darmowa karta kredytowa – Citi Simplicity

Po co nam jest karta kredytowa? Najczęściej traktujemy ją jako tzw. koło ratunkowe w sytuacji gdy zabraknie nam gotówki na...

samsung_tablet3
Karta kredytowa Citibank z gadżetem

Oferta nieaktualna. Aktualna oferta kart kredytowych z gażetem citi tutaj lub tutaj. W dalszym ciągu można uzyskać gadżet wnioskując o kartę...

Zamknij