Jak zarobić 200 zł z Citibankiem

Promocja nieaktualna

Przejdź do aktualnej promocji tutaj.

O co chodzi?

O darmową kartę kredytową z bonusem 200 zł.

Warunki:

Warunki jakie należy spełnić, aby dostać 200 zł to jedynie 3 płatności kartą na łączną kwotę 300 zł. Oczywiście mogą to być 4, 5 czy 10 płatności, ale tak, aby wydać tą kartą łącznie minimum 300 zł. Czas jaki daje nam bank na spelnienie warunku to aż 3 miesiące, więc całkiem sporo.

Sama jestem szczęśliwa posiadaczką tej karty i w razie pytań służę pomocą 🙂

 

Jak ubiegać się o kartę:

* aby dostać kartę od citi banku należy na wstępie wypełnić formularz kontaktowy np. tutaj,

* następnie dzwoni do nas konsultant ( u mnie było to następnego dnia ) i zadaję nam różne pytania w celu uzupełnienia wniosku o kartę. Dobrze jest mieć przy sobie dowód osobisty, dlatego, że konsultant będzie nas prosił o podanie danych z dowodu osobistego. Ustalamy jaki limit na karcie nas interesuje, może to być 1000 zł, 2000 czy 5000 zł zależy od naszej zdolności kredytowej ( nasz dochód, aktualne kredyty ), jeżeli z karty nie zamierzasz potem korzystać to ustaw sobie mały limit 1000 zł, bądź 2000 zł. Z konsultantem ustalamy również jaki dokument skserujemy i damy kurierowi, który przyjedzie do nas z dokumentami do podpisu. Z dokumentów mamy do wyboru pit 11 za zeszły rok, zaświadczenie o zatrudnieniu, umowa o pracę, rmua za ostatnie 3 miesiące, wyciąg z rachunku z wpływami wynagrodzenia również za ostatnie 3 miesiące itp.. Dodatkowo należy mieć  ukończone min. 21 lat, dochód netto min. 1200 zł. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą okres jej prowadzenia min. 2 lata.

* po rozmowie z konsultantem dostajemy sms, bądź informacje mailową o pozytywnej, bądź negatywnej weryfikacji, jeżeli weryfikacja jest pozytywna to po 2-3 dniach dzwoni do nas kurier i umawia się na podpisanie dokumentów.

* podpisane dokumenty i ksero naszego potwierdzenia zdolności zabiera kurier, po tygodniu dostajemy kartę i zaczynamy spełniać warunki promocji, czyli płacimy kartą min 3 razy na łączną kwotę 300 zł i to wszystko!

 

citibank_karta_kredytowa-560x341

 

Ważne:

– brak jest opłaty miesięcznej i rocznej za kartę, jak również nie ma określonego terminu w jakim musimy ją posiadać, dlatego po przelaniu nam 200 zł od banku ( trwa to do czterech miesięcy od podpisania wniosku) możemy bez żadnej konsekwencji zamknąć kartę. Można to zrobić online, telefonicznie, bądź w oddziale.

– przy rozmowie z konsultantem zaznaczamy, że chodzi nam o kartę z promocją 200 zł ( do wyboru jest karta visa bądź mastercard silver ) oraz, że nie interesują nas żadne dodatkowe płatne usługi, ubezpieczenia, zaznaczamy, że rezygnujemy z citi phone, czyli dostępu telefonicznego, gdyż kosztuje on miesięcznie 6 zł.

Jak działa karta kredytowa?

Dla osób nie posiadających karty, czy nie wiedzących jak one działają podaję krótkie wyjaśnienie. Po otrzymaniu karty i dokumentów na stronie citi banku logujemy się nadając sobie login i hasło, mamy dostęp do karty online. Ustalając limit np. 1000 zł mamy tą kwotę do dyspozycji bez odsetek w okresie do 54 dni. Co to znaczy?

Bank wyznacza nam dzień miesiąca np. 12 dzień każdego miesiąca i tego dnia generuje nam wyciąg, czyli zestawienie naszych płatności kartą, jeżeli w okresie do tego dnia ( w zasadzie do dnia poprzedzającego ) wydaliśmy tą kartą 700 zł to od dnia 12 mamy 24 dni na spłacenie tej kwoty bez odsetek, jeżeli spłacimy tylko 200 zł to bank nalicza nam odsetki w wysokości 10 %  od reszty zadłużenia, dlatego najlepiej jest spłacać od razu całą kartę, aby nie ponosić dodatkowych kosztów. Jeżeli chodzi nam tylko o dodatkowy bonu 200 zł to płacimy kartą na kwotę 300 zł spłacamy ją i czekamy na przelanie 200 zł, wydajemy te 200 zł i zamykamy kartę.

 

link do założenia karty z bonusem 200 zł

 

Dodatkowo podaje regulamin promocji dla osób lubiących je czytać:

Regulamin promocji 200 zł na start

Po roku używania karty i nie złożenia rezygnacji oplata miesięczna wynosi 8 zł, dlatego warto ją albo zamknąć do roku czasu albo zadzwonić z takim zamiarem a wtedy pewnie zaproponują darmowy kolejny rok 🙂

 

Komentarzy: 2

  • Marcin pisze:

    Promocja nieaktualna. Właśnie 8.05 została wycofana

    • darmoszek pisze:

      Zgadza się bank wycofał promocję i w sumie się nie dziwię 🙂 kto pierwszy ten lepszy, na chwilę obecną pozostaję promocja z tabletem o której pisałam wcześniej lub 100 zł przy karcie Word MasterCard

Dodaj komentarz

Więcej w Który bank
lubie_baner_top_500x220_button_v2
Ranking kont bankowych #Maj 2015

Z uwagi na to, że banki cały czas coś zmieniają przygotowałam dla Was aktualny ranking najlepszych wg mnie kont bankowych....

tablet-citibank-karta-promocja
A MOŻE ZA DARMO TABLET SAMSUNGA?

Promocja nieaktualna Przejdź do aktualnej promocji tutaj. To prawda, w dalszym ciągu można dostać tablet firmy Samsung. Promocja trwa już...

Jakie konto bankowe wybrać??? Czyli w którym banku opłaca się założyć konto

Każdy z nas powinien zastanowić się przynajmniej raz w roku, czy konto, które obecnie posiadamy spelnia nasze oczekiwania, czy nie...

Zamknij