ABONAMENT RODZINNY PORÓWNANIE OFERT

Oferty rodzinne  występują w głównych wiodących sieciach Play, T-mobile, Orange oraz dodatkowo duopack w Nju Mobile. Nie w każdej sieci możemy dobrać elastycznie tyle kart ile nas interesuje, szczegóły ujęłam poniżej.

Oferta rodzinna w Nju mobile:

nju-mobileWszystko komórkowe za 19 zł na osobę 😉

 • BEZ LIMITU ROZMOWY DO WSZYSTKICH SIECI KOMÓRKOWYCH
 • BEZ LIMITU SMS, MMS
 • 10 GB INTERNETU

Link do strony tutaj.

 

Dla osób dzwoniących często do sieci stacjonarnych koszt na osobę to 24 zł ( + 10 zł łącznie za stacjonarne )

Jeśli chodzi o ofertę rodzinną to niestety w nju mobile kończy to się na duo packu, gdyż nie możemy dobrać więcej niż jednego numeru dodatkowego, ale możemy te podwójne pakiety powielać, będzie nam jedynie przychodzić na każde dwa numery osobna faktura, np. przy 4 osobach mamy dwie osobne faktury na kwotę 48 zł ( ze stacjonarnymi ) lub 38 zł bez.

Wadą oferty jest to, że internet jest wspólny czyli pakiet 10 GB dzielony jest na dwie osoby, a nie każdy ma po 10 GB. Zgodnie z zasadą kto pierwszy ten lepszy nie podzielimy tu sprawiedliwie po 5 GB, ale z drugiej strony jak jedna osoba nie korzysta z internetu to druga ma całe 10 GB dla siebie.

I na koniec jedyna niepowtarzalna zaleta, której do tej pory nie wprowadziła żadna główna sieć to: umowa na czas nieokreślony- kiedy chcesz wtedy wypowiadasz.

Bardziej szczegółowo ofertę opisałam w tym poście

 

SKORZYSTAJ  Z OFERTY

 

 

Oferta rodzinna w T-mobile

B64_0002ez limitu do wszystkich za 25 zł na osobę

 • BEZ LIMITU ROZMOWY DO WSZYSTKICH SIECI KOMÓRKOWYCH I STACJONARNYCH
 • BEZ LIMITU SMS, MMS
 • 5 GB INTERNETU NA KAŻDEJ KARCIE

Link do strony tutaj.

Na plus w tej ofercie wychodzi fakt, że każdy z numerów ma swój pakiet 5 GB, minusem natomiast jest to, że minimum zakupowe to 3 karty, czyli oferta rodzinna zaczyna się tutaj od 3 osób lub dwie osoby i internet ( koszt min. 80 zł ). Umowa niestety jest na 24 m-ce.

Dodatkową zaletą jest możliwość doboru 3,4,5 czy 6 takich ofert w zależności od potrzeb bądź dobrania dodatkowo internetu

 

SKORZYSTAJ Z OFERTY

 

Przy chęci wybrania tej oferty musimy pozostawić numer telefonu a konsultant do nas oddzwoni, bądź musimy udać się podpisać umowę do salonu. Po kliknieciu i przekierowaniu do oferty prezentowana jest oferta za łacznie 84,99 czyli 10 zł drozej gdyz wtedy mozemy dobrac jeden telefon ( jest to mysle korzystniejsze- calkiem ciekawe telefony do wyboru ) ale przy rozmowie z konsultantem możemy oczywiscie wybrac pakiet za 75 zl bez telefonu.

 

 

Oferta rodzinna duopack w Play

Bez limitu dopobrane wszystkich za 37,50 zł / 22,50 zł bez sms i z przeniesieniem numeru

 • BEZ LIMITU ROZMOWY DO WSZYSTKICH SIECI KOMÓRKOWYCH I STACJONARNYCH
 • BEZ LIMITU SMS, MMS
 • 15 GB INTERNETU ŁĄCZNIE DO PODZIAŁU
 • AKTYWACJA 30 ZŁ

Link do strony tutaj.

Sytuacja w Play przedstawia się podobnie do nju mobile tutaj w duopacku mamy łączny pakiet 15 GB dla dwóch osób, po przekroczeniu limitu prędkość zwalnia do 1mb/s, dodatkowo dostajemy kartę internetową, gdzie za każde wykorzystane 10 GB płacimy 10 zł, a jak nie korzystamy to nie płacimy. Umowa na 12  lub 24 m-ce.

Oferta dla 3 i więcej osób za 31,67 / 18,33 bez sms i 10 GB internetu

 • pobraneBEZ LIMITU ROZMOWY DO WSZYSTKICH SIECI KOMÓRKOWYCH I STACJONARNYCH
 • BEZ LIMITU SMS, MMS
 • 30 GB INTERNETU ŁĄCZNIE DO PODZIAŁU
 • AKTYWACJA 30 ZŁ

 

Link do strony tutaj.

 

Porównując z wyżej opisaną ofertą sieci T-mobile wychodzi nam w T-mobile korzystniej o ile potrzebujemy więcej niż dwóch numerów, bo przy dwóch numerach zostaje w dalszym ciągu Play i Nju Mobile, o czym pisałam w tym poście.

 

SKORZYSTAJ Z OFERTY

 

Niestety sami nie możemy złożyć wniosku, po wybraniu oferty musimy pozostawić numer a play oddzwoni, bądź skorzystać z oferty dla jednej osoby  ( tą można zrealizować internetowo ) lub podpisać umowę rodzinną w salonie.

 

Oferta rodzinna w Orange:

Logo-Orange_1234_mediatheque-lightboxBez limitu do wszystkich za 32,49 zł / 19,99 zł bez stacjonarnych

 • BEZ LIMITU ROZMOWY DO WSZYSTKICH SIECI KOMÓRKOWYCH I STACJONARNYCH
 • BEZ LIMITU SMS, MMS
 • 20 GB INTERNETU ŁĄCZNIE DO PODZIAŁU
 • 400 MIN I 100MB W ROAMINGU W UE
 • 100 MIN MIĘDZYNARODOWYCH W STREFIE 1

 

Link do strony tutaj.

W orange wygląda to bardzo ciekawie jeśli czasami wyjeżdżamy za granicę, bądź wykonujemy połączenia międzynarodowe. Na tym optymizm się kończy, gdyż oferta w takiej korzystnej cenie dotyczy 4 kart sim, nie więcej nie mniej – mało elastycznie. Należy też pamiętać, że w każdej sieci minuta odebranego połączenia w Unii Europejskiej to aktualnie tylko 0,05 gr, więc nie wiem czy warto przepłacać jeśli wyjeżdżamy sporadycznie, gdyż koszt łączny jaki musimy ponieść bez względu na to ile mamy numerów to 129,96. Już chyba lepiej skorzystać z oferty za 19,99 na osobę czyli łącznie za 79,99 gdy nie dzwonimy dużo do sieci stacjonarnych.

 

SKORZYSTAJ Z OFERTY

 

Po kliknięciu i przejściu na strone wybieramy =>oferta => abonament wspólny => chce nowy numer lub przenoszę numer => z lewej strony u gory zmieniamy na oferta bez telefonu =>przechodzimy na zakładkę dla ciebie i twoich bliskich => po przejrzeniu oferty na dole mamy opcje wybieram.

 

 

Oferta rodzinna w Plusie

Bez plus_logo2010limitu do wszystkich za 33,33 zł / 43,33 zł za 30 GB inetrnetu *

 • BEZ LIMITU ROZMOWY DO WSZYSTKICH SIECI KOMÓRKOWYCH I STACJONARNYCH
 • BEZ LIMITU SMS, MMS
 • 20 GB INTERNETU ŁĄCZNIE DO PODZIAŁU

 

Link do strony tutaj.

 

*zamawiając ofertę w sklepie internetowym dostajemy 6 m-cy za 0 zł, wtedy całkowity koszt abonamentu zmniejsza nam się do 24,99 na osobę przy 20 GB internetu i 32,49 przy 30 GB

Analizując powyższe oferty łatwo zauważyć, że koszty abonamentów są zbliżone przy ofertach dla 3 osób ( plus, play i t-mobile), największą różnicę stanowi nasza potrzeba dotycząca limitu internetu, czy chcemy, aby każdy miał osobny limit =>t-mobile czy wolimy wspólny limit np. 20 GB => gdyż np. jedna osoba czy dwie nie korzystają i dziecko dzięki temu będzie miało aż 20 GB do wykorzystania.

Oczywiście w Plusie również wiążemy się umową na 24 m-ce, maksymalnie możemy mieć 8 takich kart w sieci Plus, 3 w cenie podanej powyżej każda kolejna za 25 zł.

 

SKORZYSTAJ Z OFERTY

 

Po kliknięciu i przejściu na stronę wybieramy =>oferta => abonament rodzinny => chce nowy numer lub przenoszę numer  => po przejrzeniu oferty i zdecydowaniu się na tą którą opisałam bądź inną ( np. bez sms,mms, stacjonarnych )na dole mamy opcje zamawiam.

 

Dodaj komentarz

Więcej w Która sieć
177H
NAJTAŃSZE DUOPACKI, ABONAMENT RODZINNY

Oferty rodzinne  występują w głównych wiodących sieciach Play, T-mobile, Orange oraz dodatkowo duopack w Nju Mobile jednak nie wszędzie możemy...

29-200x180
Internet w Nju mobile 40 GB za 29 zł

         Pojawiła się niedawno nowa oferta w  Nju mobile idealna na wakacje, dla osob pracujacych zagranicą bądź...

177H
VIRGIN MOBILE, NJU MOBILE, RED BULL-MOBILE. Czy to się opłaca? AKTUALIZACJA OFERTY

Od mojego ostatniego wpisu na temat porównania oferty ( link tutaj ) trochę się zmieniło, a głównie jeśli chodzi o...

Zamknij