300 zł za darmo z kartą T-mobile Uslugi Bankowe

t-mobileNaprawdę dobra oferta w T-Mobile Usługi Bankowe. Za założenie darmowej karty kredytowej 300 zł w prezencie od banku. Dodatkowo brak jakichkolwiek warunkow i  utrzymania karty przez okreslony czas.

Aby skorzystac z promocji należy zlożyć wniosek o karte kredytową z polecenia, czyli jeśli mamy kogoś kto posiada konto w tmobile to moze nam on polecic kartę, jeśli nie to skorzystać możecie z tego linku.

Szczegóły oferty:

  • należy mieć ukończone 18 lat
  • nigdy wcześniej nie posiadać karty kredytowej w TMUB
  • przejść pozytywnie weryfikację w bik

Następnie:

  • koniecznie musimy zawnioskować o kartę z podanego przeze mnie linku bądź linku, który wyśle nam znajomy posiadający jakiś produkt w TMUB ( aby wygenerowac link należy zalogowac się do TMUB następnie na samej górze mamy opcje zarekomenduj produkt, z czego wybieramy karte kredytową i wysyłamy link np. na maila osoby majacej założyć kartę )
  • podpisać umowę o kartę w ciągu 40 dniu od złożenia wniosku internetowego
  • wykonać płatność kartą na dowolną kwotę ( do 60 dni od podpisania umowy )

Za wykonanie tych banalnych rzeczy bank zapłaci nam pierwsze 100 zł, a dokładnie 100,10 zł 🙂

Kolejne 100,10 zł otrzymasz gdy:

  • spełnisz poprzednie warunki i w kolejnym miesiącu wykonasz trzy transakcję kartą

Ostatnie 100,10 zł, które da nam w sumie 300,10 zł otrzymasz jesli:

  • w kolejnym miesiącu wykonasz kolejne trzy płatności kartą.

I to wszystko, po wpłynięciu premii możemy zamknąć kartę.

 

Osoba, ktora nas poleci otrzyma 100 zł albo 60 zl, co ważne zakładając kartę z polecenia możesz też mając juz dostęp elektroniczny do zarządzania kartą polecić innej osobie kartę, ona otrzyma też 300 zł a ty 100 zł za jej polecenie.

Premia zostanie wypłacona łącznie do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki jej przyznania.

Jeśli nie znasz nikogo kto jest klientem T-Mobile Usługi Bankowe, który mógłby Ci polecić kartę, wniosek z mego polecenia możesz złożyć tutaj.

Standardowa opłata za posiadanie karty kredytowej MasterCard w T-mobile wynosi 5 zł miesięcznie, jednak aktualnie mamy promocję do 31.03.2017 dzięki której jestesmy zwolnieni z opłaty za kartę, jest to termin w ktorym spokojnie mozemy wyrobic 3 bonusy po 100 zł i ją zamknąc nie ponosząc żadnych kosztów.

Przy wypełnianiu wniosku o kartę w moim przypadku ( kwota 2000 zł ) dane które wpisywałam okres zatrudnienia, kwota dochodu itp. nie wymagały żadnego potwierdzenia, wniosek przeszedł na samo moje oświadczenie o tym ile zarabiam nie musiałam kurierowi ktor przyjechal z dokumentami przekazywać żadnych wyciągów z konta czy zaświadczeń o zatrudnieniu.

Złoż wniosek o kartę i zyskaj 300,30 zł.

 

Komentarzy: 6

Dodaj komentarz

Więcej w Który bank, Promocje, rabaty, okazje, Za darmo
discount-1015449_640
Aktualne wyprzedaże do 77 % lista sklepów

Mieliśmy już wyprzedaże sezonowe do 50 %, aktualnie sieci oferują już często do 70 %, 77 %. Oto lista wybranych...

TOR
DIVERSE WSZYSTKIE TOREBKI 69,99

Aby uzyskać rabat należy wprowadzić kod: TORBY, akcja obowiązuje również w salonach stacjonarnych i potrwa do odwołania. Link do oferty...

logo-rese_wnhppqe
RESERVED RABAT 20 % NA OBUWIE

Rabat 20 % na obuwie obowiązuje w salonach stacjonarnych oraz online. Przy zamówieniu w sklepie internetowym rabat jest od razu...

Zamknij